Nowoczesne i wygodne auto na minuty - propozycja Traficar
Porady | Radosław Marusarz | 10-10-2019

Nowoczesne i wygodne auto na minuty - propozycja Traficar

Traficar proponuje wygodne i komfortowe auta na minuty lub godziny. Oferuje przystępne ceny i wysoką jakość obsługi klienta. Usługi cieszą się coraz większą popularnością. Firma kładzie duży nacisk na wygodę i bezpieczeństwo klientów. Zobacz, dlaczego warto zwrócić uwagę na jej ofertę.

Co to jest carsharing?

Carsharing polega na współdzieleniu auta przez więcej niż jednego użytkownika. Warto tutaj wspomnieć, że tego typu usługi możemy podzielić na dwa rodzaje:

  • carsharing B2B: użytkownicy użyczają swoich aut pozostałym użytkownikom,
  • carsharing B2C: funkcjonuje na zasadach miejskiej wypożyczalni samochodów, oferuje własną flotę.

Traficar korzysta z tego drugiego modelu. W tym przypadku auta należą do podmiotu komercyjnego. Aby skorzystać z usługi, musisz pobrać aplikację Traficar. Dostępna jest zarówno na Androida, jak i na iOS. Możesz ją ściągnąć zupełnie za darmo. Cena usługi uzależniona jest od dystansu (80 groszy za 1 km) i czasu (50 groszy za 1 minutę). Za 1 minutę postojową należy zapłacić 10 groszy. Traficar wprowadził też do cennika stawkę dobową. Wynosi ona 75 zł brutto. Po nabiciu tej kwoty nie płacisz już za postój i czas wynajmu. 

Nowoczesne i wygodne auto na minuty - propozycja Traficar

Dlaczego warto zwrócić uwagę na auto na minuty?

Największą zaletą carsharingu jest większa swoboda. Nie musisz już myśleć o ubezpieczeniu, tankowaniu auta i jego myciu. Nie ponosisz kosztów eksploatacyjnych. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Płacisz tylko za faktycznie pokonywany dystans  i czas wynajmu. 

Wybierając takie rozwiązanie, pokazujesz, że troszczysz się o środowisko. Jedno auto na minuty może zastąpić nawet 19 samochodów. Ponadto carsharing zwiększa liczbę miejsc parkingowych. Zmniejsza korki na ulicach. Traficar ograniczył formalności do minimum. Aby skorzystać z jego oferty, musisz mieć ukończone 18 lat, ważne prawo jazdy i kartę płatniczą. Pieniądze są pobierane automatycznie z Twojego konta po skorzystaniu z usługi.

Nowoczesne i wygodne auto na minuty - propozycja Traficar

Kilka istotnych informacji o Traficar

Aby korzystać z usług, musisz poprawnie uzupełnić formularz rejestracyjny. Znajdziesz go zarówno na stronie internetowej firmy, jak i aplikacji. Wpisujesz w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. W czasie rejestracji zostaniesz poproszony o wysłanie przelewu weryfikacyjnego. W ten sposób firma sprawdzi Twoją tożsamość. Jeśli wszystkie dane się zgadzają, konto stanie się aktywne. Wtedy możesz już swobodnie korzystać z usługi.

Aby zarezerwować samochodów, wystarczy, że uruchomisz aplikację i przejdziesz do mapki. Znajdziesz na niej wszystkie dostępne w tej chwili auta. Oznaczone są sygnetem T. Kliknij jeden z nich. Wtedy wyświetlą Ci się informacje o lokalizacji auta i stanie paliwa. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz go zarezerwować. Alternatywnie samochód możesz też zarezerwować na stronie. Cały proces przebiega łatwo i szybko.

Obszar, w którym możesz zostawić auto, zaznaczony jest precyzyjnie na stronie i w aplikacji. Powinien znajdować się w strefie zasięgu GPS i sieci komórkowej. Po wejściu do auta kluczyki lub kartę znajdziesz w schowku. Pamiętaj, by po dotarciu na miejscu schować je w tym samym miejscu.

 Partnerem materiału jest Traficar - Twoja wymarzona wynajem samochodów dla firm.