Porady | Karolina Cwalina | 29-12-2019

Upominki dla rodziców na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców to prawdziwe wyzwanie, ze względu na najważniejszą rolę, którą pełnią w życiu każdego z nas musi to być coś wyjątkowego. Z pomocą przychodzi strona Picarta.pl, na której znajduje się całe mnóstwo personalizowanych prezentów na szczególne okazje.

Upominki dla rodziców na rocznicę ślubu

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

Pewne jest to, że prezent na rocznicę ślubu dla rodziców musi robić wrażenie, najlepiej, by nawiązywał do wspomnień z najlepszych, przeżytych wspólnie lat, a są one utrwalane na zdjęciach. Dlatego pierwszą inspiracją jest mozaika z wielu zdjęć, ich maksymalna liczba to aż 1000 sztuk, może ona przyozdobić ścianę w salonie lub sypialni małżeństwa. Zaawansowana technologia pozwoli na stworzenie z setek malutkich zdjęć jedną wybraną fotografię przedstawiającą obdarowaną parą. Zdjęcia mogą przedstawiać wyłącznie rodziców lub wszystkie ich dzieci, rodzeństwo oraz ewentualnie wnuki – każda kombinacja jest bardzo mile widziana i bez problemu skomponuje się z resztą. W przypadku wyboru bardzo dużej ilości zdjęć, nie ma powodów do wątpliwości w zakresie dobrej widoczności, ponieważ technologia  cyfrowa pozwala na wykonanie zamówienia z dbałością o każdy szczegół. Innym ciekawym pomysłem wyjątkowego prezentu na rocznicę ślubu rodziców jest wykonany nowoczesną techniką portret na podstawie przesłanego zdjęcia. Możliwy jest wybór jednego spośród kilkunastu styli, efekt końcowy z pewnością przekroczy najśmielsze oczekiwania i najlepiej ozdobi ścianę w każdym pomieszczeniu.

Personalizacja jako najlepszy pomysł na prezent

Obecnie najbardziej modne są personalizowane podarunki, dlatego warto zastanowić się już wcześniej nad wyborem odpowiedniego upominku, by zdążył dotrzeć pod wskazany adres na czas. Dla rodziców, którzy spędzili ze sobą bardzo wiele lat, idealnym prezentem będzie drzewo genealogiczne, wyposażenie w kolorowe pinezki i wydrukowane zdjęcia sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowa niespodzianka. Na drzewku można umieścić w sumie 6 pokoleń, czyli pradziadków, dziadków, rodziców, dzieci, wnuków i prawnuków – w cenie znajduje się 20 zdjęć wydrukowanych w wysokiej jakości. Wybór drzewa genealogicznego to doskonały wybór ze względu na designerskie wykończenia oraz uniwersalność, istnieje możliwość oprawienia prezentu w czarną lub białą ramkę, co doda całości elegancji. Dodatkowo, do każdego zdjęcia bez problemu można dodać imię, nazwisko i datę urodzenia – czy istnieje piękniejsza pamiątka na wiele lat? Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, którzy są miłośnikami podróży może przybrać formę personalizowanej mapy z kolorowymi pinezkami, którymi można oznaczyć odwiedzone miejsca i te stanowiące cel na przyszłość. Wzbogacenie mapy zdjęciami z poszczególnych krajów podnosi poziom wyjątkowości takiego upominku, stając się dzięki temu całkowicie spersonalizowanym. Format A1 pozwoli na przyozdobienie ściany w salonie lub sypialni rodziców, jest to szczególna okazja do powrotu pamięcią do wspomnień z wielu wspólnych wojaży po Europie i Świecie. Otrzymanie takiego prezentu z pewnością doprowadzi do wzruszenia.