Szkolenia w modelu subskrypcyjnym
Biznes | Bartosz Michałek | 04-08-2022

Szkolenia w modelu subskrypcyjnym

Inprogress Plus dowód na to, że potrzeba jest matką wynalazków oraz, że wiedza teoretyczna, którą można zdobyć podczas szkoleń znajdujących się w tym programie, jest rzeczywiście wartościowa i przydatna w trudnych czasach.

Inprogress Plus – subskrypcja na szkolenia online

Powstanie i późniejszy sukces programu Inprogress Plus nie miałyby miejsca, gdyby nie upór, determinacja i przede wszystkim wiedza osób pracujących w krakowskiej firmie szkoleniowej Inprogress.

Pandemia Covid-19 sprawiła, że przeprowadzanie szkoleń stacjonarnych przez Inprogress stało się w zasadzie niemożliwe. Aby nie zniknąć z rynku, należało podjąć ważne decyzje odnośnie dalszego funkcjonowania. Zdecydowano się na szybką i początkowo dość ryzykowną transformację cyfrową. Założenie było proste – skoro nie można prowadzić szkoleń stacjonarnych, to być może właśnie przyszedł czas na przeniesienie biznesu do Internetu? Przy czym należało działać szybko, ale jednocześnie dodać coś ekstra – na przykład umożliwić zainteresowanym korzystanie ze szkoleń online w modelu subskrypcyjnym, niespotykanym dotychczas w Polsce. Ostatecznie przyniosło to ogromny sukces.

Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszy pomysł musi jeszcze zostać odpowiednio zrealizowany. Przecież cyfrowa transformacja Inprogress wymagała nie tylko zakupu odpowiedniego sprzętu do transmitowania szkoleń na żywo, lecz także w zasadzie zmiany modelu biznesowego firmy. Trenerzy musieli dostosować się do nowej rzeczywistości, podobnie jak pracownicy biurowi, pion techniczny czy osoby odpowiedzialne za obsługę klienta. Nie byłoby to możliwe bez specjalistycznej wiedzy o zarządzaniu zmianą, ryzykiem czy projektem w niesprzyjającym, pandemicznym otoczeniu rynkowym. Tej samej wiedzy, którą można zdobyć dzięki szkoleniom znajdującym się w programie Inprogress Plus.

Na czym dokładnie polega subskrypcja Inprogress Plus?

Jak wspomniano wcześniej, szkolenia w ramach Inprogres Plus są udostępniane w modelu subskrypcyjnym, dwu- lub sześciomiesięcznym. Szkolenia są prowadzone na żywo w internecie. Każdy, kto opłaci subskrypcję, może bez żadnych ograniczeń wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń. Te, które są akredytowane, kończą się egzaminami. Poza tym subskrybenci mają dostęp do darmowych materiałów szkoleniowych oraz webinarów.

Szkolenia w modelu subskrypcyjnym 

Dla kogo przeznaczone są szkolenia znajdujące się w programie Inprogress Plus?

Odpowiedź może być tylko jedna: dla każdego, komu zależy na rozwoju kariery zawodowej. Metodyki zwinne i kaskadowe, zarządzanie zmianą, ryzykiem, organizacją czy usługami IT, Design Thinking, testowanie oprogramowania – to tylko kilka rodzajów szkoleń, które są dostępne w ramach Inprogress Plus. Nic zatem dziwnego, że uczestnikami kursów są również osoby, które chcą zmienić pracę, przekwalifikować się lub poszukują nowych wyzwań w celu uniknięcia wypalenia zawodowego.

Poza tym warto pamiętać, że szkolenia Inprogress Plus mogą być częścią premii, benefitu pracowniczego lub po prostu nagrody za dobre wyniki w pracy.

Dlatego bez względu na to, czy jesteś pracodawcą, czy też pracownikiem: nie zwlekaj i sprawdź Inprogress Plus już dziś!

Po więcej informacji zapraszamy do artykułu: https://bizhub24.pl/szkolenia-dla-firm-w-ramach-inprogress-plus/