Porady | Joanna Macioszek | 28-11-2019

Eksperci kredytowi i finansowi z województwa warmińsko-mazurskiego

W każdym województwie znajduje się rzesza doradców, służących pomocą w dziedzinie kredytowej. Korzystając z serwisu SprawdzonyDoradca.pl w województwie warmińsko mazurskim wpisując w wyszukiwarkę "doradca finansowy Elbląg" wyskakuje dwóch ekspertów, zajmujących się klientami indywidualnymi jaki kredytami dla firm. Są nimi Tadeusz Graszek i Krzysztof Gzella.

Tadeusz Graszek – doradca finansowy Elbląg

To ekspert działający nie tylko w Elblągu, ale jeszcze w kilku miejscach województwa warmińsko-mazurskiego takich jak: Iława, Lubawa, Olsztyn, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Nidzica oraz Olsztynek. W serwisie otrzymał 23 rekomendacje i ma 3 opisane sprawy. Zajmuje się dokonywaniem porównań ofert kredytowych, rankingów kredytowych, wyliczeń zdolności kredytowej oraz wyliczeń rat kredytów. Można zasięgnąć u niego bezpłatnych konsultacji. Określa się mianem architekta finansowego, inwestorem, menagerem, sędzią Cashlow, doradcą i coachem finansowym NPEF. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej, a także wielu kursów i szkoleń, np. dotyczących rynku finansowego, kapitałowego oraz rozwoju osobistego. Ukończył kurs Doradcy Inwestycyjnego. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, od 1995 roku do teraz jest aktywny zawodowo w dziedzinie finansów. Skupia się na doradzaniu najkorzystniejszych ofert kredytowych, programów inwestycyjnych oraz wspiera w zarządzaniu finansami osobistymi klientów. W swojej pracy weryfikuje zdolność kredytową, dokonuje zestawień ofert kredytowych dostępnych na rynku, udziela informacji na temat kredytów i szczegółowo opisuje wszystkie oferty. Ponadto wspiera w wypełnianiu wniosków kredytowych oraz w kompletowaniu wymaganej dokumentacji. Dostarcza również wnioski do banków i dokonuje z nimi negocjacji dotyczących warunków umowy, a także doprowadza do pozytywnej decyzji kredytowej i wypłaty kredytu.

Krzysztof Gzella – ekspert kredytowy

Kolejnym ekspertem jest Krzysztof Gzella, który oprócz Elbląga swym działaniem obejmuje wiele miejscowości na terenie województwa warmińsko mazurskiego oraz kujawskiego: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Brodnica, Włocławek, Inowrocław, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Barcin, Brześć Kujawski, Chełmno, Chełmża, Choceń, Ciechocinek, Chodecz, Gniewkowo, Golub Dobrzyń, Kcynia, Kowal, Koronowo, Kruszwica, Lipno, Nakło Nad Notecią, Nowe, Osielsko, Pakość, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Szubin, Tuchola, Żnin, Wąbrzeźno, Wyrzysk, Iława, Ostróda, Olsztyn, a także Nowe Miasto Lubawskie. W serwisie posiada dwie rekomendacje. Ekspert ten specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych i gotówkowych, wspiera w trakcie wyboru najlepszego kredytu. Zajmuje się przeprowadzaniem badań zdolności kredytowej klientów i szacuje na jaką wysokość można wziąć kredyt. Informuje klientów na temat bieżących ofert kredytowych, promocji i specjalnych programów proponowanych przez różne banki na rynku.

Partnerem tekstu jest SprawdzonyDoradca.pl – doradca finansowy Elbląg.