Gdzie w Bieszczady na wyjazd integracyjny?
Porady | Radosław Marusarz | 07-05-2020

Gdzie w Bieszczady na wyjazd integracyjny?

Organizowanie wyjazdów integracyjnych jest coraz popularniejsze wśród większych, jak i mniejszych firm. Właścicielom zależy, by pracownicy zawiązali ze sobą bliższe relacje, które później zaowocują podczas wspólnej pracy. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych nie ma zbytnio przestrzeni, by wzajemnie lepiej się poznać. Temu świetnie sprzyjają wszelkie wyjazdy firmowe. Świetnym miejscem na taki wypad są Bieszczady. Są firmy, które same organizują taką wyprawę lub korzystają z pomocy już gotowych pomysłów i działalności się tym specjalizującym. Dzięki temu ma się pewność, że idealnie dobiorą, które atrakcje turystyczne w Bieszczadach będą dla danej grupy odpowiednie, ponieważ mają już w tej dziedzinie odpowiednie doświadczenie.

Spływ Doliną Sanu – popularne atrakcje turystyczne w Bieszczadach

Bardzo chętnie wybieraną przez firmy aktywnością dla swoich pracowników podczas wyjazdów integracyjnych organizowanych w Bieszczadach jest spływ Doliną Sanu. Uczestnicy takiego wypadu będą uraczeni widokami oraz adrenaliną jaką odczują w trakcie spływu. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od innych, w 100% skupić się na kontakcie z naturą. Grupy, decydujące się na tą atrakcję będą mieli zapewnioną opiekę instruktorów, kamizelkę ratunkową, dla chętnych zabezpieczenie ratowników WOPR, transport sprzętu takiego jak pontony lub kajaki oraz uczestników na miejsce, w którym ma się spływ rozpocząć oraz doskonałą zabawkę i niezapomniane chwile.

Gdzie w Bieszczady na wyjazd integracyjny?

Piknik w Rajskiej Dolinie

Poszukując atrakcje turystyczne w Bieszczadach można natrafić na pomysł zorganizowania pikniku w Rajskiej Dolinie. To doskonały pomysł dla pracowników, chcących wybrać się w miejsce z dala od prawdziwej cywilizacji, będących gotowych na przeżycie ekstremalnych wydarzeń. W trakcie pikniku organizowane są przejażdżki quadami po odpowiednio przygotowanym torze, przejażdżki terenówkami z instruktorem, wbijanie bieszczadzkich ochnali w pienie, rzut siekierą, strzelnica (łuki, wiatrówka, paintball), przeciąganie liny oraz zajęcia linowe (tyrolka, most panamski). Dodatkowo można rozszerzyć ten pakiet o konkurs powożenia bieszczadzkim dyliżansem, jazdę konną w siodle i traperską wioskę.

Rejs po Jeziorze Solińskim

Inną ciekawą atrakcją jaką można zorganizować członkom wyjazdu integracyjnego jest rejs po Jeziorze Solińskim. To nie tylko przygoda dla miłośników sportów wodnych, ale także dla tych, którzy lubią podziwiać piękne i zapierające dech w piersiach widoki, których z pewnością w Bieszczadach nie brakuje. Na koniec takiego rejsu występuje możliwość zorganizowania kolacji tuż przy linii brzegowej „bieszczadzkiego morza”.

Przejazd wozami traperskimi

To także świetny pomysł dla grup integracyjnych, który sprawi, że przejażdżka ta zapadnie w pamięci uczestnikom kursu na całe życie. Wyprawy te są organizowane w towarzystwie wodzireja z antałkiem Rajskiej Miodówki, która jest ich nieodłącznym elementem po pięknych górskich regionach, podczas których podziwiać można stare łemkowskie wsie, cmentarze i cerkwie. Na koniec wyprawy jest możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek na leśnej polanie.