Porady | Radosław Marusarz | 23-08-2019

TOP 3 gadżety, które musisz sprawdzić i wypróbować!

Rozwój technologiczny i powstawanie coraz większej ilości gadżetów owocuje wieloma nowymi akcesoriami. Niektóre z nich są tak interesujące, że zdecydowanie warto zwrócić na nie uwagę i przetestować osobiście. W dalszej części przedstawiamy trzy gadżety, które musisz koniecznie sprawdzić oraz samodzielnie wypróbować.

Smartfon o składanej/giętkiej strukturze

Pierwszym gadżetem, który zdecydowanie warto wypróbować, jest smartfon składany lub wyginający się. Technologia ta nieśmiało wchodziła na rynek i była bardziej postrzegana jako ciekawostka lub zdobycz technologiczna. Obecnie wiele firm oferuje już smartfony wyginające się, z zaokrąglonym ekranem lub takie, które się składa. Używanie takiego telefonu może być bardzo interesujące i dostarczać wielu ciekawych doznań. Wbrew pozorom modele te nie stały się hitem sprzedaży. Warto samodzielnie dowiedzieć się, czy rzeczywiście są tak nowoczesne i odkrywcze.

Interaktywna ramka na zdjęcia Meural

Jednym z najciekawszych gadżetów, jakie można obecnie spotkać na rynku, jest interaktywna ramka na zdjęcia marki Meural. Łączy ona w sobie wysoki rozwój technologiczny z użytkowymi właściwościami. Z pewnością nie jest to tania ramka do zdjęć, którą stawiamy przy łóżku i która zmienia tapety. Cena gadżetu to ok. kilkuset dolarów a rozmiary to 27 cali. Posiada ona kilka GB pamięci oraz RAM-u. Możemy wykupić zdjęcia pojedynczo lub wykupić roczny abonament. Zdjęcia mają rozdzielczość Full HD a sam gadżet łącznic WiFi czy możliwość sterowania gestami i automatycznego zmienia poziomu podświetlenia. Jest to też kolejna generacja, co najlepiej świadczy o rozwoju technologii, która posiada materiałowe wykończenie i doskonale imituje obrazy.

IRL Glasses

Trzecim gadżetem, który warto poznać, są okulary GIRL Glasses. To okulary polaryzacyjne, które przypominają te przeciwsłoneczne. Ich zadziwiającą właściwością jest cenzurowanie reklam. Blokują one częstotliwość banerów reklamowych LCD, dzięki czemu idąc w nich przez centrum miasta, nie zobaczymy wielu reklam. Wyświetlacze prezentujące reklamy, będą postrzegane przez nas jako czarne — wyłączone. Gadżet ten przypadnie do gustu osobom, które nie chcą oglądać wszędobylskich reklam.