Nowoczesne gadżety reklamowe dla firm
Marketing | Bartosz Michałek | 28-10-2019

Nowoczesne gadżety reklamowe dla firm

Istnieje mnóstwo pomysłów na to, by zwrócić uwagę konsumenta na ofertę firmy. Przedsiębiorcy wydają setki złotych na reklamę w prasie i mediach, pomijając jedną z najskuteczniejszych metod, jaką jest wręczanie drobnych upominków. To świetny sposób na zainteresowanie klienta firmową ofertą. Stawka jest naprawdę wysoka – lojalny konsument to prawdziwy skarb.

Jak zwrócić na siebie uwagę

Bardzo często zdarza się, że tradycyjne formy reklamy w mediach czy prasie traktowane są przez odbiorców po macoszemu. Większość z nich zwyczajnie przełącza kanał czy przerzuca stronę dalej, a jeśli już słucha reklamy emitowanej w radiu czy telewizji, zazwyczaj szybko o niej zapomina.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe w Versus-reklama.pl stanowią propozycję dla przedsiębiorców, którzy chcą wyjść poza szereg i zaprezentować swoim konsumentom nieco więcej niż kilkanaście sekund tekstu zasłyszanego w telewizji lub radiu.

Nasza firmowa oferta

Proponujemy firmom bogaty asortyment gadżetów reklamowych, które wykonano z wysokiej jakości materiałów. Na specjalne życzenie naszych klientów, do wybranego gadżetu dodajemy nadruk w postaci firmowego logo, umieszczamy dane kontaktowe firmy lub dowolny tekst zlecony przez przedsiębiorców.

Oferta Versus-reklama.pl zawiera takie produkty jak tradycyjne długopisy, breloki czy notesy, poprzez tekstylia i akcesoria sportowe, aż po eleganckie upominki z wyższej półki. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom firm o różnym profilu, dopasowując produkty tematycznie.

 Nowoczesne gadżety reklamowe dla firm

Dlaczego my?

Od wielu lat wykorzystujemy potencjał niewielkich akcesoriów, które stanowią świetny pretekst do nawiązania rozmowy w relacji przedsiębiorca-konsument. Dopełniamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, oferując świetnej jakości produkty dopasowane do zlecenia każdego przedsiębiorcy. Podczas wieloletniej działalności zaufało nam setki klientów, spośród których możemy wymienić Dr Irena Eris, Ministerstwo Cyfryzacji, National Geographic Polska, Bank Zachodni WBK czy Carrefour. Każdego dnia wdrażamy nowe pomysły na to, by przedsiębiorcy mogli zaskoczyć swoich odbiorców ciekawym upominkiem.

Co w ofercie?

Nasz sklep internetowy uporządkowaliśmy w sposób przystępny dla naszych klientów. Tematyczne działy zawierają gadżety reklamowe do biura (długopisy, kalkulatory, notesy, karteczki memo, kalendarze książkowe, wskaźniki laserowe, zakreślacze czy ołówki), gadżety i akcesoria elektroniczne (kamery sportowe, ładowarki bezprzewodowe, lampki USB, kable i przejściówki, powerbanki, pamięć USB, słuchawki), gadżety związane z jedzeniem i piciem (kubki, filiżanki, bidony, termosy, zestawy do wina, pojemniki na jedzenie) gadżety sportowe (krokomierze, piłki, spinnery, gry, układanki, okulary przeciwsłoneczne), a także tekstylia w formie toreb, worków, plecaków, saszetek, parasoli czy odzieży reklamowej. W ofercie nie brakuje też akcesoriów ekologicznych czy takich, które wpasują się jako upominki z okazji zbliżających się świąt.

Pełna oferta firmy dostępna jest pod adresem versus-reklama.pl.